Колишня представниця України на "Євробачення-2012", талановита співачка, яка пише свої пісні, найколоритніша співачка країни Гайтана зачарувала шанувальників шикарним роликом у своєму акаунті в соціальній мережі.

Відповідну відеоленту Гайтана оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Не дивлячись на свою унікальну зовнішність, 41-річна жінка є корінною киянкою. Її мама-українка, а батько – родом з Конго.

У знаменитої артистки є диплом економіста, вона дуже активно займалася спортом, а саме – настільним тенісом, і доросла до рівня кандидата в майстри спорту.

Після того, як дівчину з незвичайною красою і сильним голосом показали на одному з конкурсів по телевізору, її помітив відомий український продюсер Володимир Бистряков. Так і почалася кар'єра співачки у Гайтани.

Варто відзначити, що вона встигла попрацювати з такими знаменитими людьми, як Ані Лорак, Ірина Білик, Таїсія Повалій і багатьма іншими.

У своїй публікації українська співачка постала в домашніх умовах в щоденному образі - скромне плаття чорного кольору. Також на задньому фоні відеоролика можна почути її відому пісню.

Фото Гайтани
Фото Гайтани

"Щоб бути щасливою Все налагодити в житті особистій Потрібно бути актрисою Залишаючись собою ..."🥂 🥳",- підписала свій пост українська артистка.

Варто відзначити, що в своєму віці вона дуже молодо виглядає, багато жінок можуть позаздрити такому фактору.

Нагадаємо, що популярна українська співачка Ані Лорак показала аудиторії свою дочку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита артистка Ані Лорак показала шанувальникам нового члена своєї сім'ї.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Ані Лорак продемонструвала аудиторії свій шикарний виступ на сцені.