Заслужений артист Російської Федерації, кіноактор, популярний співак, член тренерського складу на музичному проекті "Голос країни" Діма Білан зачарував шанувальників шикарним відеороликом у своєму акаунті в соціальній мережі. Він показався на відпочинку на островах, і показав своє нове творіння мистецтва.

Відповідною відеолентою Діма Білан поділився на своїй сторінці в Instagram.

Популярний артист славитися на всю країну своїм талантом артиста, він неодноразово показував, що може і буде одним з кращих виконавців на російській естраді.

Крім цього, співак є справжнім підкорювачем мільйонів жіночих сердець.

У своїй публікації він показався на Мальдівських островах посеред Індійського океану. Він сидить прямо біля припливу води радісно рухаючись, і співає під приємну і ненав'язливу музику, яку сам же і склав.

Фото Діми Білана
Фото Діми Білана

"@amillafushi "і може бути десь, з тобою удвох - є рай на землі" написав вчора музичну фантазію океану, і те що вона мене змусила змонтувати-змонтував ! Потрапили під таку прекрасну зливу на острові, але я такий щасливий , що в день Хрещення , вода була всюди , море всередині , море зовні , море з боків і навскіс )) ледве гаджети вижили ))) але повторюся , спасибі світу за те , що я зараз відчуваю незвичайний приплив бажання жити і творити , я по ньому нудьгував, хоча це було ретельно приховано всередині мене !!! Я вас обіймаю , а про морози дозвольте не думати , я теж знаю, що це таке .... люблю вас, хоч в нашому зламаному світі словам якось вже мало хто вірить !", - прокоментував свою публікацію артист.

Нагадаємо, що знаменитий і талановитий співак Макс Барських зачарував жіночу аудиторію оголеним торсом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий продюсер Діми Білана Яна Рудковська похвалилася своїм дорогущим автомобілем.

Також портал "Українці" писав, що талановитий артист Діма Білан порадував шанувальників шикарним кадром з відпочинку.