Популярний український артист, талановитий хореограф, член суддівського складу на музичному проекті "Голос Країни" , а також "Людина року" Дмитро Монатік зачарував фанатів відеолентою в своєму акаунті в соціальній мережі. Він показав членів своєї команди, яку вже почав набирати на музичному проекті.

Відповідну публікацію Монатік оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

У своєму пості український артист постав у всій своїй красі, він показав свій новий образ на знаменитому проекті, в якому виконує роль зіркового тренера.

Його можна побачити в сірому костюмі і білій сорочці, співак сидить в червоному масивному кріслі задом до великої сцені, щоб вибрати талановитих артистів для своєї команди.

Крім цього, на відео можна почути шикарні виступи хлопців, які вже беруть участь у проекті, а саме: Артема Павучка, Володимира Хоменка та Сашу Таба.

Фото Монатіка
Фото Монатіка

""Голос Країни" @goloskrainy_official стартував. Буду знайомити Вас з учасниками своєї команди. Неймовірні люди. Ось мої перші три мега-таланти @tyoma_pauchek @hazzakhomenko @sasha.tab.official .Всім продуктивного тижня!!! #командаMONATIK", - підписав свій пост знаменитий український артист.

Нагадаємо, що популярний український артист Дмитро Монатік показав публіці свою кохану дружину.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий хореограф Монатік продемонстрував свою молоду команду на відеоролику.

Також портал "Українці" писав, що талановитий виконавець своїх пісень Дмитро Монатік порадував фанатів своїм виступом в новорічну ніч.