Прянощі придумані для того, щоб робити страви смачніше. Але така "приправа" може хіба що тільки відбити весь апетит.

Користувач Reddit jccstatus днями вирішив перекусити бубликом. Є всухом'ятку він не хотів, тому в засіках шафи він відкопав стареньку банку з приправами якраз для такого випадку. За кілька років, що вона лежала у нього, він користувався їй від сили кілька разів, а даремно, адже тепер все доведеться викидати. Посипавши свій перекус прянощами, чоловік з жахом і відразою зрозумів, що їсти він сьогодні не буде.

Я занадто пізно помітив, що з моєю приправою для бубликів щось не так jccstatus

I noticed too late that there was something wrong with my bagel seasoning from MakeMeSuffer

Виявилося, в банці завелися личинки Південної комірної вогнівки. Причому, судячи з їх кількості і волокнам коконів, вже давно. Видовище не з приємних. Однак саме воно зробило відео, яким поділився jccstatus, вірусним. Менш ніж за добу його оцінило близько 20 тисяч осіб. Багато перелякалися, що мав на увазі автор, коли писав, що помітив їх "занадто пізно". Благо, чоловік не встиг перекусити личинками.

Хлопець приправив їжу спеціями, але здригнувся
Хлопець приправив їжу спеціями, але здригнувся

Не хвилюйтеся, я помітив тоді, коли насипав все це на свою чудову смачну їжу. Чорт, я був такий злий, що зіпсував свій обід! jccstatus

Поспілкувавшись з коментаторами, чоловік дізнався, як саме називаються його білі гості, і з'ясував, що тепер йому доведеться постаратися, щоб вивести їх зі свого будинку. Він вирішив не розмінюватися на дрібниці і просто почав викидати всі запаси з кухні і самі ящики - теж. Так у вогнівок не залишиться і найменшого шансу вижити.

Хлопці, я не жартую. Я замовляю собі нові шафи на кухню! jccstatus