Кожен, хто коли-небудь готує щось складніше макаронів, знає, який це жах – відокремлювати жовток від білка. Але, схоже, всі муки позаду.

Нещодавно в "Тіктоку" з'явився новий флешмоб. Користувачі з усього світу діляться лайфхаками, які вони дізналися давно — і з тих пір життя стало помітно простіше.

Але серед сотень роликів найбільше завірусився рада блогера callumgray0. Хлопець наочно показав, як відокремити жовток від білка, навіть не використовуючи ніяких хитромудрих кухонних пристосувань.

Як відокремити білок від жовтка
Як відокремити білок від жовтка

Як і завжди, все геніальне просто. Спочатку потрібно розбити яйце в тарілку і поставити поруч порожню кухоль. Потім взяти очищений зубчик часнику і протерти їм пальці.

Після цього залишається лише взяти жовток щипковим рухом і перетягнути його в заздалегідь підготовлену ємність. Ще доведеться постаратися, щоб приклеївся до пальців все-таки відстав, пише Mirror.

@callumgray0

#fyp

♬ Ultimate life hacks - Kelly - The Life Bath

Всього за кілька днів ролик з геніальною порадою встиг наробити багато галасу в соцмережі. Його подивилися більше 8,5 млн разів. Але, поки більшість захоплювалося геніальністю лайфхака, інші ламали голову: що повинно було статися в житті людини, щоб він дізнався про такий лайфхак?

Яким чином хтось це придумав взагалі? prettyplasticplate

Мені дуже цікаво, про що думав перший чоловік, поки у нього народжувався цей лайфхак? k_bubblenoodle