Професійний український хореограф, дворазова чемпіонка світу з бальних танців, переможниця на танцювальному проекті "Танці з зірками" Олена Шоптенко порадувала публіку шикарним постом у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася на популярному гіпершоу "Маска".

Відповідну публікацію Олена Шоптенко показала на своїй сторінці в Instagram.

Українська танцівниця славиться не тільки своєю унікальною майстерністю танцю, а й природною жіночою красою. Вона була одружена з справжнім секс-символом Дмитром Дікусаром. Їх пару називали найефектнішою і красивою в шоу-бізнесі, але, на превеликий жаль, їх шлюб розколовся.

У відеоленті українська танцівниця показала відмінні кадри, на яких можна побачити її підготовку до виступу на гіпершоу "Маска". На відеофайлі можна побачити, як вона співає в гримерці і танцює. Крім цього, вона показала, як одягається в костюм лисиці, в якому вона відмінно заспівала на великій сцені.

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

"Я завжди відхрещувалася від співу. Вважала, що кожен повинен займатися своєю справою, а вокал-точно не моє 😅 єдиний, хто змушений був терпіти мій спів-це син, який ось уже 2,5 роки слухає одну і ту ж колискову. І те, тому що у нього немає вибору і сказати прямо поки не може 😂", - підписала свій пост Олена.

Фото Олени Шоптенко
Фото Олени Шоптенко

Нагадаємо, що популярна українська танцівниця Олена Шоптенко розповіла про те, що з віком вже важче йти до мети.

Як раніше повідомляв портал "Українці", професійний хореограф Олена Шоптенко дала жіночій аудиторії відмінну пораду.

Також портал "Українці" писав, що Українська танцівниця Олена Шоптенко розповіла публіці про свої невдачі.