Фахівці в області дієтології розповіли про те, які прості продукти харчування здатні захистити організм людини і запобігти розвитку онкологічного захворювання. За словами лікарів, для запобігання появи раку важливо правильно харчуватися.

Про це повідомляє портал "FaceNews.ua"

Експерти стверджують, що найкращою профілактикою від раку є правильний раціон харчування. В результаті численних досліджень вчені з'ясували, які ж продукти харчування можуть запобігти шанс появи раку.

За словами медиків, перше місце в списку кращих для організму продуктів займає часник. До його складу входять особливі речовини, які надають дію на токсичні речовини і допомагає вивести їх з організму. Відомо, що часник може запобігти розвитку онкології шкіри людини.

Користь часнику
Користь часнику

Допоможе захистити людський організм від багатьох захворювань і риба, до складу якої входять Омега-3 жирні кислоти. Саме ці кислоти допомагають клітинам раку не розвиватися. Чорниця і лимон теж містять в своєму складі важливі і корисні речовини.

Для запобігання розвитку раку потрібно також пити і зелений чай, вживати ягоди, виноград, морські водорості, червоне вино і томати, базилік і гриби.

Нагадаємо, що фахівці розповіли, які корисні речовини містяться в супі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики розповіли про те, чому людина може стрімко набирати вагу.

Також портал "Українці" писав, що лікарі розповіли про те, які корисні продукти, насправді, є шкідливими для організму.