Медики розповіли про те, якими корисними властивостями володіють такі популярні фрукти, як банани. За словами фахівців, до складу бананів входить велика кількість калію, вони допомагають поліпшити кров'яний тиск і процес травлення.

Про це повідомляє портал "ГолосUA"

По-перше, до складу бананів входить багато калію, а один банан містить близько 9% рекомендованої норми. Сам же калій, в свою чергу, підтримує нормальний рівень рідини в організмі людини, сприяє скороченню м'язів і зменшує шанс появи каменів у нирках.

Крім того, банани містять багато мантія, які входять до складу електролітів. Завдяки цьому м'язи отримують додаткові сили для відновлення після навантажень. Саме тому медики радять вживати банани після тренувань.

Користь бананів для організму
Користь бананів для організму

Також банани допомагають привести кров'яний тиск в хороший стан, тому медики рекомендують додати їх в свій раціон харчування. Калій, який людина отримує, коли їсть банан, допомагає врівноважити натрій в організмі.

І, нарешті, банани допомагають нормалізувати процеси травлення в організмі. Саме тому цей фрукт потрібно вживати людям, які страждають від діареї і розлади шлунка, щоб поліпшити травний процес.

Нагадаємо, що фахівці розповіли, в чому полягає шкода найпопулярнішої риби для організму людини.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики пояснили, чому варто вживати помідори.

Також портал "Українці" писав, що медики назвали продукти харчування, які допоможуть поліпшити здоров'я нирок.