Фахівці в галузі медицини розповіли про те, які прості продукти харчування, які лежать в холодильнику у кожної людини, надають енергії. За словами медиків, до таких продуктів відноситься чорна смородина, свіжі овочі, банани, темний шоколад і свіжа морська риба.

Про це повідомляє портал "Медицина 2.0"

Перш за все, варто звернути увагу на чорну смородину, в якій міститься велика кількість вітаміну С.коли в організмі людини не вистачає вітаміну С, всі хімічні процеси тривають повільніше, тому у людини знижується життєвий тонус.

Далі мова піде про свіжих сезонних овочах, які містять в своєму складі багато корисних каротиноїдів. У свіжих овочах міститься вітамін А, С, фолієва кислота, також вони допомагають боротися зі стресом. У бананах міститься магній і калій, які допомагають збільшити витривалість.

Користь бананів для організму
Користь бананів для організму

Також в список продуктів, які надають енергії, входить темний шоколад. У нього входять головні стимулятори мозку, але це тільки в тому випадку, якщо шоколад складається з тертого какао, цукрової пудри і какао-масла. У складі шоколаду допускається лецитин і молоко, якщо цей шоколад – молочний.

Шоколад для організму
Шоколад для організму

І, нарешті, медики дуже хвалять свіжу морську рибу з білком всередині, який допомагає для побудови м'язи і йоду. Він, в свою чергу, допомагає щитовидній залозі активніше працювати – в іншому випадку-процес метаболізму просто сповільнюється.

Нагадаємо, що медики пояснили, чому важливо включити мед в свій раціон харчування.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики розповіли, яку кількість шоколаду можна вживати на добу.

Також портал "Українці" писав, що фахівці розповіли про те, чому банани такі корисні.