Жінка, яка народилася без матки, радісно відзначає появу на світ своєї дитини. У 16-річному віці лікарі їй повідомили про те, що у неї з народження немає матки і вона не зможе бути матір'ю, проте, зараз у неї є дитина і вона у нестямі від радості.

Про це повідомляє портал "Mirror"

32-річна Кітті страждає від синдрому Майєра-Рокитанського-Кюстера-Хаузера, через якого немає матки або вона не повністю розвинена. У неї були яєчники для виробництва яйцеклітин, але не було матки для народження дитини.

Фото сімейної пари
Фото сімейної пари

Вона була дуже пригнічена, але потім вона зустріла 34-річну Джемму Блек, яка стала сурогатною матір'ю. На той момент жінка вже була вагітна від іншої пари, а коли вона народила, то запропонувала Кітті свою допомогу в народженні дитини.

Жінка народила дитину на ім'я Джаспер, який важив 9 фунтів 3 унції, 3.43 ранку 4 жовтня вдома в Бірмінгемі. Кітті згадує цей момент, як страшний сон. Вона була в шоці, коли лікарі назвали сурогатне материнство єдиним способом мати дитину.

Фото мами і малюка
Фото мами і малюка

"Це дуже доросле питання, про яке потрібно турбуватися в такому віці. Мені було 16 років, і у мене ще не почалися місячні, тому лікарі провели ще трохи досліджень і сказали мені, що у мене немає матки. Це був шок, це збивало з пантелику і лякало. Напевно, найгірший час, щоб дізнатися щось подібне, коли ти - підліток. У будь-якому випадку ви маєте справу з великою кількістю гормонів", - згадала жінка.

Нагадаємо, що дідусь, який був хворий на рак, змушений був 3 години чекати швидку під дощем.

Як раніше повідомляв портал "Українці", жінку з великою дитиною висміюють в мережі, називаючи його дорослим чоловіком.

Також портал "Українці" писав, що жінка, яка хворіє на рак, втекла з операційної, щоб попрощатися з вмираючою мамою.