Жінка розповіла, на що вона йде, щоб готувати обіди для свого чоловіка кожен божий день, пише LadBible.

У той час як більшість з нас прямує до офісного холодильника за полуденною їжею, Легасі-Шей Рух робить свого партнера предметом заздрості для всіх.

Жінка встає о 5:30 ранку, щоб приготувати своєму чоловікові складні обіди
Жінка встає о 5:30 ранку, щоб приготувати своєму чоловікові складні обіди

Вона прокидається о 5:30 щоранку, щоб залишити собі достатньо часу і влаштувати грандіозний бенкет для свого кавалера. Новозеландка розповіла про вишукані страви, які вона готує щодня в своєму акаунті TikTok, і була названа "кращою дівчиною на світі".

@munchieswithlegz

Back with another parakuihi and lunch vid for my Tradie!🤙🏽❤️ appreciate all the aroha on the last vid! Chur 🙌🏽❤️ #lesshgoo #fyp #tradielunch #nz

♬ Ganja Farmer - J Boog

Legacy-Shay зуміла створити в стилі Макдональдса яєчні макмаффіни, суші, булочки з бао, хрустку курку теріякі, липку свинину з чар-cіу і навіть пельмені.

"Я повільно готувала свинину в духовці, час від часу додаючи соус, щоб аромат передавався по всьому м'ясу", – сказала вона під час одного зі своїх відеороликів.

Цього вже достатньо, щоб з рота потекла слина.

@munchieswithlegz

🥟 Pork & Chive Dumplings 🥟 Sheeessshhhhh 😮‍💨 #fyp #nz #dumplings #fypシ゚viral

♬ I Ain't Mad Atcha - June Jissle

Вона завжди бере з собою два бутерброди на сніданок, обід і велику закуску для свого хлопця-торговця. Він також отримує трохи випивки на весь день.

"Я теж ходжу на роботу. Зазвичай я встаю приблизно з 5:30 до 6: 00, в залежності від того, скільки я приготувала напередодні ввечері. Він працює багато годин, тому потрібні різні закуски, щоб підтримати його. [Іноді він] не їсть все, а іноді і їсть – залежно від того, наскільки він голодний", - пояснила вона.

Її відео зібрали тисячі переглядів і сотні коментарів від людей, які абсолютно шоковані тим, що вона придумує.

Багато глядачів задавалися питанням, як вони можуть змусити Legacy-Shay розбиратися з їх робочими обідами.