Українські зірки дали святковий концерт на честь Дня Незалежності, що пройшов на Софійській площі й разом заспівали пісню "Червона рута". На виступі були: Ніна Матвієнко, Павло Зібров, Ірина Білик, Олег Винник, Наталія Могилевська, Надя Дорофєєва, Оля Полякова, Олександр Пономарьов, Джамала, Руслана Лижичко та інші.

Український дипломат Данило Лубківський висловив критичне судження на своїй сторінці в Фейсбук. За його словами концерт був схожий на "шабаш попси та жлобства". Таким чином активіст вирішив висміяти свято, що проходило на площі Софії.

"Концерт на Софії - це просто еталонний приклад, як можна все опошлили - і почуття, і образи, і навіть пісні. Шабаш попси, фальші і жлобства. Нова шарварковщіна. Без смаку і без найменшого розуміння, де вони знаходяться" Данило Лубковський

Данило виразив свою думку про те, що є і справжня Україна і вона була на Марші Захисників

Раніше "Українці" публікували добірку потужних заяв та обіцянок Володимира Зеленського під час виступу на площі Софії.

Нагадаємо, що Данило Лубківський член Наглядової Ради фонду «Відкрий Україну», раніше виступав на захист ув'язненого режисера Олега Сенцова. Напевно саме тому їх думки щодо концерту, судячи з записів на сторінках Фейсбук, у багатому сходяться.