Країни, які завжди вважалися величними та могутніми з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну раптово перетворилися на безхребетних боягузів.

На це звернув увагу політолог та головний редактор порталу "Хвиля" Юрій Романенко на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

"Заява канцлера Олафа Шольца про те, що у війні винен тільки Путін, а не росіяни - це все одно, що сказати, що Другу світову розв'язав Гітлер, а не Німеччина. Журналісти, розпитайте німецьких політиків, вони серйозно втратили мізки або це така ж форма хитрожопія, що вразила уряд Ізраїлю, який на кожному вугіллі кричить про Голокост, але не може навіть промикати щось виразне, з приводу килимових бомбардувань Маріуполя і Харкова. Навіть видавити з себе якусь подобу жалості не можуть через страх, що Путін дасть наказ джихадистам. У Тель-Авіві не помітили, як опинилася в заручниках у терориста, хоча все життя мочили терористів. Ганьба!", - обурюється Юрій Романенко.

Також політолог зазначає, що за таких хитрозробленних шольців німцям буде соромно ще дуже довго.

"Так ось хитрожопі Шольци і Бенети. Ви ввійдете в світову історію, як Чемберлен і Даладьє - безхребетними, безбарвними слимаками, які потурали Злу. Вашим народам буде соромно, що в таку епоху вони змогли виставити лідерів, яким потрібно міняти памперси частіше, ніж однорічній дитині", - зауважив Юрій Романенко.