Борис Джонсон, коли був на посаді прем'єр-міністра Великої Британії, надав Україні неймовірну підтримку на початку війни.

Він був одним із перших світових лідерів, хто не боявся обстрілів та приїжджав до столиці до Володимира Зеленського. Він був тим, хто на весь світ кричав про злочини росіян, бо бачив їх на власні очі.

Борис Джонсон та Раджеп Ердоган
Борис Джонсон та Раджеп Ердоган

Але, більш ніж через 1,5 роки повномашстабної війни і 2 прем'єр-міністриу Братанії, Борис Джонсон трохи змінив свою риторику, що боляче вдарило по багатьох вразливих українців. Вся справа в тому, що ексчиновник зізнався у коханні російській культурі.

Борис Джонсон заявив, що попри вторгнення росії в Україну, він залишається русофілом і захоплюється російською культурою. Про це він сказав не де-небудь, а в інтерв’ю для українського телемарафону.

“Я досі русофіл. Я досі захоплююся мовою, культурою, російською цивілізацією. Тільки дурень не буде захоплюватися”, – заявив він.

Борис Джонсон та Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Борис Джонсон та Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Джонсон додав, що важливо пам’ятати, що російський народ неоднозначно підтримує війну, але це не повинно перешкоджати прихильникам російської культури продовжувати цей інтерес.

Також, відповідаючи, яким буде майбутнє росії, Джонсон додав, що “має значення, яким буде майбутнє України”.

Варто відмітити, що в День Незалежності України в 2022 році Борису Джонсону присвятили другу символічну табличку на Алеї сміливості, яку відкрили напередодні на майдані Конституції у Києві.

Нагадаємо, що Ізраїль переходить до наступу, а Шані Лук з Німеччини вижила, останні новини.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський готовий відмовитися від президентського крісла: ворог покине землі.