Не всі європейські країни та народ у них усвідомлюють небезпеку російської агресії. Вони вважають, що Україна буде єдиною жертвою путіна.

Люди навіть не замислюються, що в Україні кремлівський диктатор нізащо не зупиниться і якщо дати йому захопити нас, то він піде й надалі й дійде до тих, хто думав, що перебуває в повній безпеці. Наприклад, до Швеції, яка зараз почала усвідомлювати всю небезпеку ситуації.

Володимир путін, кадр з відео
Володимир путін, кадр з відео

Міністр закордонних справ Швеції Тобіас Біллстрем заявив, що Європа має готуватися до довгострокової конфронтації з Росією. Про це повідомляє Dagens Nyheter.

Так, за словами Біллстрема, Росія в найближчому майбутньому залишиться серйозною загрозою для безпеки Швеції та Європи.

"Ми повинні готуватися до довгострокової конфронтації, яка триватиме доти, доки Росія порушуватиме Статут ООН та європейський порядок безпеки", - заявив він.

При цьому Біллстрем наголосив, що військова та політична підтримка України з боку Швеції збережеться і вітає рішення ЄС прийняти Україну в члени.

"Українські солдати також борються за нашу свободу та цінності", - додав міністр.

Міністр закордонних справ Швеції Тобіас Біллстрем
Міністр закордонних справ Швеції Тобіас Біллстрем

Нагадаємо, що главар Чечні Кадиров просить США зняти санкції з його сім'ї в обмін на українських полонених : "Повернуться до рідних будинків".

Раніше ми повідомляли про терміни вступу України до ЄС: в "Слузі народу" розповіли конкретику -у нас є бонус.