Усі українці чекають на обіцяне впровадження ЄС від кожного з президентів, але саме Володимир Зеленський виявився до нього дуже близьким.

Наприкінці свого Дня Народження (гарант відзначив 46-річчя) він поділився з українцями приємними новинами щодо цього.

Володимир Зеленський, кадр із пресконференції
Володимир Зеленський, кадр із пресконференції

Президент України Володимир Зеленський прокоментував започаткування офіційного скринінгу українського законодавства на відповідність праву Євросоюзу. Як йдеться у повідомленні глави держави у соцмережі Х, процес скринінгу "закладає основу для переговорів" щодо вступу України до ЄС.

"Це результат наших домовленостей, досягнутих із президентом Урсулою фон дер Ляєн у Давосі... Попереду копітка робота з оцінки відповідності українського законодавства нормам ЄС, формуванню української делегації та нашої переговорної позиції" , - йдеться у повідомленні.

Зеленський зазначив, що розраховує на "максимальну мобілізацію урядової команди та проведення першої міжурядової конференції вже навесні цього року".

Нагадаємо, що облік для всіх та відстрочка на 2 роки: у Верховній Раді розповіли чи готовий законопроект про мобілізацію.

Раніше повідомляли, що Володимир Зеленський вирішив позбавити деяких українців громадянства: хто залишиться без батьківщини.