Нещодавно Володимир Зеленський вперше підтвердив наміри звільнити Залужного в ефірі італійського телеканалу Rai1

Він додав, що розмірковує над звільненням не лише Залужного, а й інших керівних осіб.

"Коли ми говоримо про це, я маю на увазі ротацію цілої низки державних лідерів, не тільки в одному секторі, такому як військовий. Я розмірковую над цією заміною (Залужного – ред.), але не можна сказати, що тут ми замінили одну людину. .. Тому я говорю про перезавантаження, про заміну, я маю на увазі щось серйозне, що стосується не однієї людини, а напряму керівництва країною".

Валерій Залужний та Володимир Зеленський
Валерій Залужний та Володимир Зеленський

І ці заміни розпочалися вже 5 лютого, адже до Верховної Ради надійшла заява від Юлії Лапутіної про відставку з посади міністра у справах ветеранів України. Про це повідомив Руслан Стефанчук та прес-служба парламенту у Telegram.

Володимир Зеленський обговорив з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем "посилення політики героїв – політики ветеранів".

"Кроки, які подолають наявні проблеми у цій сфері та додадуть впевненості нашим людям. Кроки перезавантаження – і не тільки в цьому напрямку. При всій повазі до пані міністра, це питання виключно менеджменту. Україні потрібна сила, свіжа енергія та достатнє лідерство у кожній сфері "Ми повинні перемогти у цій війні. І зробити цього року максимум, тобто навіть більше, ніж можливо. Україна переможе", - сказав президент.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський відвідав Роботино, поки путін підтиснув хвіст: "Важливі питання".

Раніше ми повідомляли, що питання зі звільненням Залужного вже вирішено, Зеленський чекає - The Financial Times.