Голова фракції "Слуги народу" у Верховній Раді Давид Арахамія вважає, що партії вигідніше програти місцеві вибори. Таку думку він висловив в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі "Україна 24".

"Моя думка така (і багато політтехнологів так кажуть): насправді в місцевих виборах перемагати - собі дорожче. Чому? Тому що як тільки тебе вибрали й ти нагорі, як тільки пішов перший опалювальний сезон, тебе вже з епітетами і антіепітетамі починають називати... Тому якщо розглядати, що на чергові парламентські вибори ми повинні вийти через чотири роки, отримати меншу частку в місцевих радах для нас вигідніше" Давід Арахамія

На його думку, таким чином "Слугам народу" вдасться уникнути через мірного негативу щодо плохих доріг або брудних вулиць.

Раніше портал "Українці" публікував інформацію про втрату рейтингу партії "Слуга Народу", за даними соціологічних опитувань. На питання "Чи вважаєте Ви, що команда Зеленського веде Україну правильним шляхом?". Більшість з них - 55,3% - відповіли: "Ні", 44,7% - підтримали нинішню політику. Всього в опитуванні брало участь 11 610 осіб.