Народна депутатка Ірина Геращенко жорстко пройшлася по передвиборчих роликах Ірини Верещук, яка свідомо акцентує увагу не на своїх політичних здобутках (якщо вони є), а робить акцент на тому, що вона жінка.

Ірині Геращенко здалося, що реклами "панімера" свідомо сексистські і депутатка просто не розуміє, навіщо Ірина Верещук перетворює себе на посміховисько.

Ірина Верещук літає над Києвом
Ірина Верещук літає над Києвом

"Ми з колегами Mariya Ionova Ivanna Klympush-TsintsadzeІрина Фріз / Iryna FrizВікторія Сюмар ,Оленою Кондратюк багато років боролися за серйозне сприйняття жінок в політиці. Я щодня намагаюся донести журналістам і виборцям, що жінки прийшли в ВР не для демонстрації стилю і гардеробу, а на рівних з чоловіками працювати над законами. Ми так важко руйнуємо ці стереотипи - про обов’язковість макіяжу, підборів, про колір волосся чи помади. Про те, що жінка має відповідати встановленим для неі чоловіками стандартам , що вона має в першу чергу подобатися як об’єкт. Не уявляю собі подібні запитання до депутаток європейських парламентів, бо вони б виставила такого інтерв’ю єра за двері і справедливо б звинуватили в сексизмі. Бо чоловіка ніколи не спитають, чи підфарбовують він свою сивину, хто стриже його бороду і чи він сам обирає собі ремінь і підтяжки, чи це святий обов’язок його Берегині:) Бо йому ніхто не кине в спину смішок про вікові проблеми, чи особливості гормонального стану.

А тут- «панімер» сама руйнує серйозне сприйняття про себе, бо кияни нічого не знають про її закони, програму, що доброго вона зробила на попередніх посадах, а ім нав’язують дешеве ідло про зачіски-сумочки- стилі, всю цю банальну програму жіночих журналів. В мене відчуття, що політтехнологи цієї пані самі проти «панімера», бо сприймають жінок як маркетингових об’єкти, а не суб‘єкт політичного життя України. Бо ця реклама ніяк не розкриває сучасну жінку в політиці, а працює як опитування в супермаркеті - яку вам фарбу для волосся і шампунь продати....

Натуральні блондинки ніколи б не дозволили знімати про себе подібну сексистську рекламу. Це я вам як натуральна блондинка відповідально заявляю . Вигнала б взаший таких технологів, з таким тріском, що ім знадобилася б нова фарба для волосся:)

Р.S. Якось в перерві « Права на владу» до мене підійшов їх журналіст і запитав , чи обговорюю я з колегами стиль одягу нових депутаток. При цьому чоловіків , що були присутні в студії, він запитував про коаліції, монобільшість, оцінку уряду. Я обурилася, як він сміє так градовано ставитися до запрошених гостей, за статтю задавати питання. Чому він не питає чоловіків, чи обговорюють вони краватки одне одного. Він відповзав червоний як рак. Але ... це просто ШОК, коли самі жінки роблять з себе « блондинок» з анекдотів...." - пише Ірина Геращенко.

Ми з колегамиMariya Ionova Ivanna Klympush-TsintsadzeІрина Фріз / Iryna FrizВікторія Сюмар ,Оленою Кондратюк багато...

Posted by Iryna Gerashchenko on Monday, September 28, 2020