"Іспанський сором": Притула висміяв Верещук, яка тролила Кличка в TikTok

Шоумен і кандидат в мери Києва від "Голосу" Сергій Притула не бачить сенсу оцінювати політиків за вмінням крутіше вести сторінки в соцмережі. Таким чином він відреагував на публікацію конкурента на виборах Ірини Верещук, яка дорікнула столичного мера в невмінні створювати якісний відеоконтент.

"Слухайте, а як це називається, коли хтось робить фігню, а соромно тобі? А, іспанський сором ... це жопа", - заявив.

Сергій Притула
Сергій Притула

Сама "слуга народу" Ірина Верещук ще минулого тижня назвала нам свій ролик "інструментом діалогу зі своїм виборцем", оскільки її електорат самого різного віку. І TikTok "це одна з форм комунікації".

Ірина Верещук сподівається за допомогою TikTok відібрати у Віталія Кличка молодий електорат

Кандидат на пост глави столиці від "Слуги народу" пояснила телеграм-каналу Павловський свій ролик про невміння чинного мера вести TikTok.

Валькирії - Верещук та Савченко
Валькирії - Верещук та Савченко

"Це форма комунікації, інструмент діалогу зі своїм виборцем. Мої виборці-різні, як молоді люди, так і зрілого віку. Жінки, чоловіки, різні категорії, різний формат. TikTok-це один з форматів. Люди нехай роблять висновки і абсолютно в цьому немає нічого поганого, дискримінаційного або незаконного", - заявила Верещук.

Володимир Кличко у тік-ток
Володимир Кличко у тік-ток

Варто відзначити, що у Кличка зараз в TikTok 35,5 тис підписників, а у його конкурента на виборах Верещук - 9 тис.При цьому у Кличка є 15 роликів, 5 з яких майже дісталися до позначки в півмільйона переглядів.

А у Верещук з трьох роликів поки успішний тільки один, 615 тис переглядів, і мова в ньому йде якраз про невміння Кличка вести TikTok.