Засновник інтернет-видання "Гордон" і телеведучий Дмитро Гордон виклав в соцмережу невеликий відеоролик знародним депутатом України Іриною Верещук яка прийшла до нього в гості, на що тут же відреагували фоловери журналіста.

Відео з'явилося на сторінці Дмитра Гордона в Instagram, де він анонсував інтерв'ю з нардепом. Багато хто з передплатників звернули увагу на те, що Ірина Верещук, одягла облягаючу сукню, знехтувала ліфчиком.

Коментатори, в основному, цікавилися, що це за стиль, і критикували Верещук. Втім, були й ті, кому зовнішній вигляд нардепа сподобався.

Раніше портал "Українці" публікував висловлювання Верещук щодо її колеги по партії, так Ірина розповіла як президент кричав на Миколу Тищенка за самоуправство і зайву ініціативність.

Так само кандидат в мери Києва не одноразово скаржилася на свою нелегку долю перед усією країною, історії які розповідає Ірина Верещук стосуються не тільки її політичного, а й особистого життя. Так нардеп розповідала як її ображає конкурент на посаду мера Андрій Пальчевський. В рамках іншого інтерв'ю Ірина поскаржилася на не сформовані стосунки з колишнім чоловіком і відсутність підтримки.