Батько журналіста Іззет Муждабаєв помер через коронавірус. Йому був 71 рік, на момент смерті він проживав у російському Тамбові. Там же похована і мати Айдера Муждабаєва.

У родині відомого українського (донедавна - російського) журналіста кримсько-татарського походження Айдера Муждабаєва сталося велике горе: помер його батько Іззет.

батько Айдера Муждабаєва
батько Айдера Муждабаєва

Про це журналіст написав на своїй сторінці в Facebook. Причиною смерті послужив коронавірус: останні роки життя він проживав в російському місті Тамбові.

Там же Айдер і народився, оскільки його сім'я як кримські татари перебувала на засланні. Там же була похована і мати Айдера.

батько Айдера Муждабаєва
батько Айдера Муждабаєва

На момент смерті батькові Муждабаєва був 71 рік: крім COVID-19, у чоловіка також були і проблеми зі слухом. Через це батько і син спілкувалися по листуванню через WhatsApp. Проте, за життя Іззет Муждабаєв вів активний спосіб життя, не пив і не курив, був дуже сильний фізично.

"ТАТО перестав дихати в лікарні, куди не міг зайти до нього ніхто. Це страшне для мене відчуття безсилля і самотності Батька перед смертю, ніколи мене не покине. Він перебував у комі в ШВЛ. Я сподівався на силу його організму і на нереальне диво. Але його так і не сталося", - пише Айдер Муждабаєв.

Журналіст закликав усіх, хто його читає, берегти своїх рідних і близьких, оскільки коронавірус дуже підступна і страшна хвороба.

Нагадаємо, раніше Айдер Муждабаєв жорстко відповів всім тим, хто поширює пародію Галкіна на президента України Володимира Зеленського. Він зазначив: ті українці, які займаються цим, не тільки не поважають себе, а й демонструють презирство до своєї ж країни.