Відомий журналіст і телеведучий Дмитро Гордон прокоментував поразку Василя Ломаченка і тонни критики на адресу боксера після поразки на рингу від Трохима Лопеса.

В ефірі програми "Время Голованова" на каналі "Україна 24" ведучий програми Голованов показав основні репліки користувачів соціальних мереж на адресу Ломаченка, які поливають брудом боксера і звинувачують у симпатіях до "русского мира".

Дмитро Гордон
Дмитро Гордон

У відповідь Гордон заявив, що вважає зазначених людей пустушками і фріками, які нічого в житті не домоглися. Ломаченко він вважає видатним боксером, який своїми перемогами прославляє Україну і робить її відомою на весь світ.

"Ви знаєте, обговорювати думку, точки зору порожніх людей, які у своєму житті нічого не зробили, є фріками? Для мене навіть не хочеться на це витрачати час, я вам скажу так: Василь Ломаченко великий боксер сучасності, найбільший. Я вважаю його великим боксером, Він прославляє свою країну Україну, у нього дещо інші погляди, ніж у мене, наприклад, але це не заважає мені поважати його, вболівати за нього, радіти його перемогам і переживати, засмучуватися після його поразок. Я хочу побажати великому українцю Василю Ломаченку піднятися після цієї поразки, встати в повний зріст і перемагати далі. Я хочу вклонитися йому за його перемоги, за те, що Він прославляє Україну в різних країнах світу", - заявив Гордон.

Раніше Українці писали, що відомий журналіст, телеведучий і політик Дмитро Гордон став гостем програми " година Голованова", яка виходить в ефірі телеканалу Україна24.

Серед інших тем, Дмитро Гордон торкнувся і місцевих виборів. Так, журналіст дав гнівну відповідь тим, хто вважає Андрія Пальчевського колишнім співробітником спецслужб Російської Федерації.

Дмитро Гордон
Дмитро Гордон

"Мені доводиться часто чути, що Андрій Пальчевський є колишнім співробітником спецслужб Російської Федерації. І я хочу дати гнівну відповідь людям, які ці чутки розпускають. Тому що у мене є думка моя - мені так здається - що Андрій Пальчевський є не агентом спецслужб Російської Федерації, а діючим офіцером спецслужб Російської Федерації. І з цього приводу я хочу офіційно звернутися до українських спецслужб: я ж можу як журналіст і як громадянин України це зробити. Знаєте, я із захопленням спостерігаю за кар'єрою Андрія Івановича Пальчевського, І спостерігаю, як канали зробили з мухи слона, і торгують тепер слоновою кісткою. Ось ця слонова кістка-це Андрій Іванович Пальчевський.

Дмитро Гордон згадав давні знайомства з людиною, яка в радянські часи займалася підбором кадрів в ЦК Компарті і поради - ретельно звертайте увагу на біографію людини.