У кулуарах парламенту виникла бійка між депутатами Лео Леросом і Олександром Юрченком, який нещодавно загримів у великий корупційний скандал з хабарем. Відео з'явилося в соціальних мережах і було знято одним з очевидців на камеру мобільного телефону.

Пост у Фейсбук Вікторії Сюмар
Пост у Фейсбук Вікторії Сюмар

Бійка сталася близько 11: 30 всередині будівлі Парламенту.

За кілька хвилин до цього депутати мало не почали бійку і зчепилися на очах у журналістів на ґанку Верховної Ради.

Пізніше всередині парламенту між ними почалася справжня бійка: на відео, яке публікує Лерос на своїй сторінці в соцмережі Юрченко з пораненням на обличчі розповідає, що опонент напав на нього зі спини й бив ногами по голові.

Олександр Юрченко
Олександр Юрченко

Лерос у відповідь заявив, що причиною бійки послужив корупційний скандал і спроба Юрченка піти від відповідальності.

Раніше Гео Лерос висміяв результати "Слуг народу" на місцевих виборах.

"Якби не така низька явка, рейтинг Слуги народу був би на межі потрапляння до Київради. За результатами екзит-полів, в СН в Києві відбулося Піке з 40% до 10%. Це вирок Зеленському, його "заслуга" і відповідальність, тому що для нього Київ - це Тищенко з Комарницьким. По інших регіонах ситуація для нього взагалі катастрофічна, це теж результат того, що у Зеленського в кожному регіоні своєрідний «Тищенко». Порівняйте брехливу мантру на всіх олігархічних телеканалах країни, проплачені соц опитування, з тим, що Зеленський отримав сьогодні", - пише Гео Лерос на своїй сторінці в Фейсбук.