У передачі "Вечірній Ургант", яка виходить на російському Першому каналі, використовували кадр з українським політиком Михайлом Добкіним.

Передача» Вечірній Ургант " вийшла в ефір у четвер, 5 листопада.

В її підрубриці "старі добрі меми «використовувався в заставці кадр з Михайлом Добкіним зі знаменитого ролика зі зйомкою передвиборного ролика»Текст по-дебільному написаний".

Михайло Добкін
Михайло Добкін

Раньше Українець писали, що Михайло Добкін зазначив, що він не бачить в українцях гідності, і нібито учасники Революції Гідності бояться сьогодні зізнатися в тому, що вони "були не праві".

Колишній нардеп Михайло Добкін в інтерв'ю, яке опублікував "ГОРДОН", заявив, що він не бачить української нації, а Майдани в Україні - це"технології, зло і горе".

Михайло Добкін
Михайло Добкін

Гордон поставив запитання Добкіну, чим, на його думку, для України стали Майдани 2013-2014 років, проривом чи бідою.

На що Добкін відповів, що обидва Майдани були технологіями. Вони принесли країні горе і зло, і відкинули Україну на багато років тому.

"Ніяка нація не народилася. Я не бачу нації сьогодні. От не бачу. Я не бачу "гідності", я не бачу гідності у людей", - заявив Добкін.

І додав, що сьогодні нібито учасники Революції Гідності навіть бояться зізнатися в тому, що тоді були не праві.

Михайло Добкін
Михайло Добкін

У свою чергу, Гордон зауважив, що був у ті часи також учасником Майдану, одним з тих, хто вийшов у перших рядах. І гроші Гордону ніхто не платив.