Народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко вважає, що у Верховній Раді "напружена атмосфера" і "погана карма" і тому у парламент треба покликати священника. Про це він заявив у коментарі каналу "НАШ".

"Якщо говорити відверто, то в парламенті напружена атмосфера і дуже складно працювати. За 30 років там зібралася погана карма. Я навіть сьогодні запропонував Разумкову привести в парламент православного батюшку, щоб він окропив святою водою. Щоб дух від наших попередників кудись зник", – розповів Тищенко.

Раніше портал "Українці" розповідав як Ірина Верещук похвалилася, що послала Миколу Тищенка на***.

Народний депутат від "Слуги народу", кандидат в мери Києва Ірина Верещук розповіла, що у неї були розбіжності з народним депутатом, головою київської міської організації "Слуги народу" Миколою Тищенко щодо списку партії на виборах в Київраду.

"Дійсно, у нас були пристрасті, були дискусії, якщо це можна так назвати. Причому з ненормативною лексикою ... Я намагалася довести [свою позицію], вживаючи - у чому каюсь, звичайно ж, - нецензурні слова, тому що вже дійсно в якийсь певний момент на якусь секунду здали нерви ", - сказала Верещук.