Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що медична реформа, реалізована при Президентові України Петру Порошенку, "поставила українців на межу виживання".

Про це Юлія Тимошенко заявила нещодавно.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

"З того моменту, як на Україні під час попереднього президента почалася медична реформа Уляни Супрун, по суті, почався процес знищення української нації", - вважає Юлія Тимошенко.

Політик також повідомила, що при Порошенку в країні закрили понад 350 медустанов, що призвело до гострої нестачі місць в лікарнях при настанні пандемії коронавірусу.

Нещодавно Юлія Тимошенко на засіданні Погоджувальної ради закликала нардепів відволіктися від дерибану землі та владних повноважень, а звернути увагу на проблему з ковидом.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

"У нас зараз не те що немає вільних місць в лікарнях, у нас скоро люди будуть вже під лікарнями вмирати! Ви спробуйте запитати у людей, які потрапили в лікарню - які списки медикаментів їм видають, щоб вони купували все за свій рахунок! А у них немає таких грошей, абсолютно. Також запитайте у тих людей, які зараз лікуються вдома-їм хтось допомагає? І вони змушені потім через все місто їхати на тестування хворими. Нічого не змінилося з того моменту, як ми прийняли постанову. Воно не виконується, люди у великому горі зараз", - підкреслила у виступі Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу NewsOne
Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу NewsOne

Раньше Українець писали, що нещодавно Юлія Тимошенко похвалилася неймовірним подарунком. Побачивши такий знімок обзавідуются кожна представниця слабкої статі.

Юлія Володимирівна не втомлюється підкорювати публіку своїм сильним і стійким характером, які вкрай важливі для кожного Лідера.

Нещодавно анонімний шанувальник порадував колишню прем'єр-міністр шикарним подарунком, у вигляді величезного букета білих троянд. В оберемку квітів точно налічувався цілий мільйон, тому дивлячись на знімок в голові відразу звучить популярний хіт Алли Пугачової "Мільйон червоних троянд".