Карантинні обмеження-ніщо, в порівнянні з лікарнями. Про це у Facebook написала депутат "Слуги народу" Ліза Богуцька.

Вона повідомила, що їй "багато пишуть і дзвонять, щоб розповісти про нашу медицину в дії".

Ліза Богуцька
Ліза Богуцька

"Маски? Тести? Медпрепарати? Карантин? Локдаун? Дистанція? Все це-ніщо в порівнянні з нашими лікарнями, в які потрапляють ковидні хворі. Так, власне, будь-які. Весь. Не скажу що все погано. Є і дуже навіть стерпно. Але є-нижче плінтуса", - повідомила Богуцька.

Нардеп зазначила, що їй "сумно не від того, що у нас немає коштів на хороші лікарні", а "від того, що у нас є кошти на марну, безглузду, нікому не потрібну передвиборчу політичну рекламу".

"Сьогодні на сторінці свого читача, Fedir Krecy, прочитала чиюсь звістку про те, що Федір вчора помер. Помер в одеській лікарні. Ймовірно від коронавірусу, тому що перед цим він описував свій стан, просив купити йому сатуратор... Писав про тести, які з інтервалом в 40 хвилин показали протилежні результати... Писав, що терміново продає свою нову машину, тому що гроші потрібні на лікування... і в повному розпачі написав президенту і міністру Степанову про те, що медицини в країні немає. Є геноцид", - повідомила Богуцька і доклала пост підписника.

Вона також розповіла про відео, зняте в 5-й Київській лікарні.

Ліза Богуцька
Ліза Богуцька

"Імпровізоване інтерв'ю від чоловіка, який через годину після інтерв'ю помер від легеневої недостатності. Він розповідав про те, що за кілька днів до нього ніхто так і не підійшов", - пише нардеп.

Крім того, вона процитувала пост Андрія Костенка, в якому йдеться про смерть матері чоловіка у 2-й міськлікарні Запоріжжя, яка "спеціалізується" на лікуванні коронавірусу.

За його словами, матері діагноз ставили " на око, так як експрес-аналіз по крові дав негативний результат. Не повірили, взяли мазки і мокроту, і знову в лабораторію".

За весь час перебування в лікарні, за словами сина, до жінки більше ніхто не підійшов. "Ліки, куплені на кілька тисяч гривень, так і залишилися в нерозпечатаному пакеті. Аналізи, взяті майже за тиждень до смерті, так і залишилися незатребуваними в лабораторії. Мама страждала, мучилася, задихалася, але крім окриків від санітарок" навіщо ви крутитеся, навіщо встаєте", нічого так і не почула. Близьких, природно, у відділення не пускали - карантин все-таки. Але навіть тиск жодного разу не виміряли, навіть у момент смерті медсестри утримували, щоб мама сильно не конвульсувала. Так і померла-без допомоги, без процедур, без уколів і крапельниць. А навіщо витрачати час і ліки на жінку з нібито коронавірусом? Все одно не допомогти, та й вік не перспективний", - упевнений Костенко.

пост Лізи Богуцької у Фейсбук
пост Лізи Богуцької у Фейсбук