Літак Зеленського укомплектують Інтернетом за 32 млн грн.

На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок.

На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Модернізувати супутниковий зв'язок, встановлений на літаку, буде компанія Etihad Airways Engineering LLC (ОАЕ). Термін виконання робіт - до грудня 2021 року.

Відзначається, що модернізована станція Honeywell JetWave (США) забезпечить швидкісний доступ в інтернет з максимально можливою швидкістю 50 Мбіт/сек. Гарантія на обслуговування-два роки.

Раніше Українці писали, що народний депутат Олексій Гончаренко з сумом констатував, що Володимир Зеленський порушив ряд своїх передвиборчих обіцянок, крім кортежів, літаків і держдач.

Про це Олексій Гончаренко написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"Держдачі, кортежі, літаки. Всього цього Зеленський обіцяв позбутися. І не дотримав свого слова. Тепер цей список поповнився ще й держлікарнями. На жаль... Прямо зараз Зеленський перебуває в ізольованій окремій палаті в лікарні "Феофанія"", - пише Олексій Гончаренко.

Також політик додав, що Зеленський раніше обіцяв вирішити питання з віп-палатами, а тепер перемістився до однієї з них.

"І це після того, як він ще зовсім недавно пафосно заявляв (цитую): "Прем'єр-міністру України поставлено завдання вирішити питання так званих ВІП-палат і скасувати всі нормативні акти, які цього вимагають. У нас не совок і не буде ніяких люксових палат для "членів ЦК". "Всі тварини рівні, але деякі тварини рівніші за інших» - занадто швидко Зеленський став персонажем знаменитої притчі Джорджа Оруелла "Колгосп тварин", - резюмував Олексій Гончаренко.