Майже кожен українець зі страхом чекає введення можливого локдану. Адже у багатьох є свій бізнес або робота, які просто зупинитися.

Але ось кому не варто явно переживати, так це народним депутатам, а що найголовніше - їх помічникам. Адже напередодні Нового року у поледних фінансів-то додасться явно.

До кінця року депутати отримають по 100 тис.грн на премії помічникам. Якщо помічник один-то ця сума складе всю його зарплату.

Відповідну постанову Верховна Рада прийняла вчора.

Таке рішення ухвалили через надлишок грошей у кошторисі ВР. Депутати не придумали нічого кращого, ніж віддати їх своїм помічникам, щоб "простимулювати" їх роботу.

Постанова 4449
Постанова 4449

Зараз кожному нардепу дають 25 прожиткових мінімумів на зарплати своїм співробітникам. Це 52,5 тис. грн. Наприклад, якщо на зарплаті працюють два помічника, то кожен з них може отримувати по 26,2 тис.грн. У грудні фонд збільшили до 50 прожиткових мінімуму, або 105 тис. грн. Відповідно, якщо працюють два помічники, вони зможуть отримати вже по 52,5 тис. грн.

Автори такої ідеї - члени Комітету з питань регламенту, етики та роботи Верховної Ради. "Щоб ви зрозуміли: щойно Верховна Рада збільшила вдвічі зарплату помічникам нардепів у грудні 2020-го (Постанова 4449). Це при бюджетній дірі небаченого розміру і нестачі коштів на все, при заборгованості зарплат бюджетникам, яка щомісяця зростає, таке марнотратство!" - написав нардеп Володимир Ар'єв на своїй сторінці Facebook.

Скріншот фейсбук
Скріншот фейсбук

Цікаво, яку премію отримають лікарі...