Володимир Зеленський розповів про те, що бажає побудувати в Україні Діснейленд і Голлівуд. Про це він висловився в інтерв'ю The New York Times.

Він зазначає, що йому подобається ідея того, що в Європі є майданчики Голлівуду. Заради цього, за словами Зеленського, проголосували за закон про рібейти, який передбачає повернення частини витрат на виробництво фільмів на території України.

"Я думаю, тут місце для інвестицій, рекламні та інші зйомки-теж хороший напрямок", - зізнався Володимир Зеленський.

Також він зазначив, що хоче побудувати в нашій старні Діснейленд. Своє бажання він пояснив тим, що українські діти дійсно заслуговують такої розваги.

Дозволити собі летіти в США або Францію для того, щоб побувати в цьому легендарному парку атракціонів може трохи наших співвітчизників.

"Мені здається, що планів багато", - зізнався український президент.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.