Народний депутат Мар'ян Заблоцький закликав ввести для рецидивістів правило трьої помилок, яке практикується у судовій системі США. За ним, після третього тяжкого злочину, негідник відправляється за ґрати довічно.

"Вбивство 4 представників однієї сім'ї на дорозі, напад і спроба згвалтування в поїзді - обидва злочинці вже тричі судимі. Тричі! В США є прекрасний закон - правило трьох помилок. Якщо хтось вчиняє насильницький злочин, і він є його третім - то отримує довічне ув'язнення.

Якби в нас діяли такі ж закони, то ця мерзота вже давно б не ходила серед нас. Навіть зараз ці злочинці отримають символічні строки. Желепа, що має на совісті уже 5 вбитих, отримає 10 років максимум за автокатастрофу. А вийти зможе через 5 років за добру поведінку. Нападник з поїзду Рудзько отримає максимум 7 років. Обоє після їх четвертої судимості скоро будуть серед нас. Так бути не повинно. Буду ініціювати в Україні запровадження закону аналогічного в США.

Третя судимість якщо злочин з насильством - автоматичне довічне ув'язнення. Та і строки за злочини переглянути давно варто. Ми повинні садити за таке жахливе насильство на набагато довші терміни незалежно від того яка по рахунку це судимість" - пише Мар'ян Заблоцький.

Вбивство 4 представників однієї сім'ї на дорозі, напад і спроба згвалтування в поїзді - обидва злочинці вже тричі...

Posted by Maryan Zablotskyy on Monday, August 3, 2020

Раніше Українці писали, що Анастасія Лугова повідомила, що 31 липня в потязі Маріуполь-Киів один з пасажирів без верхнього одягу увірвався в купе, де вона була з маленьким сином, почав бити і намагався зґвалтувати. Чоловік, який напав чоловік зламав жінці щелепу. Його затримали і передали поліції. Заступник міністра внутрішніх справ Анатолій Геращенко повідомив, що затриманий - уродженець Запоріжжя Рудзько Віталій Євгенович, 1975 року народження, був тричі судимий.

Жінка прокинулася від ударів по голові. Чоловік зламав їй щелепу, тримав за горло і роздягненим бігав по вагону. Його затримали і передали поліції.

Про подробиці того, що сталося потерпіла Анастасія Лугова написала в Фейсбуці.

"В купе я була з сином. Прокинулася від ударів по голові. Невідомий проник в наше купе, одягнений був тільки в труси, заблокував двері і почав бити. Притиснув до ліжка. Тримав за горло і бив багато разів", - написала вона.

Маленький син Анастасії прокинувся від її криків. Жінці вдалося вмовити нападника не гвалтувати її за сина, і той відповідь її в сусіднє купе.

"Двері за мною заблокував на верхній замок. В купе на столі була розрізана диня, з якої стирчав ніж. Тому кричати не було сенсу. Я боялася, що якщо він здатний на побиття невинною незнайомої жінки, то зарізати ножем, щоб не кричала - НЕ проблема ", - пише Анастасія.

У цей час син жінки заплакав за стінкою і почав кликати маму.

"Ось він, шанс на порятунок ", - подумала я і запропонувала вийти і піти заспокоїти сина під приводом, що дитина може розбудити всіх. Чоловік мене відпустив, але сказав, щоб я повернулася, інакше він мене знайде, і буде гірше", - написала вона.

Удвох із сином Анастасія кинулася до провідниці, але та спросоння не розуміла, що відбувається. Допомога вдалося знайти тільки в сусідньому вагоні. Нападника затримали і охороняли до Києва, він погрожував зірвати стоп-кран, вибити вікно і втекти.