Поплічник окупантів Едуард Коваленко, якого в грудні 2019 року за обміном Україна передала бойовикам, повернувся в Херсонську область і має намір брати участь в місцевих виборах. Про це розповів журналіст Денис Казанський, повідомляють Українці.

Читайте нас у Google News!

«Цього літа Едуард Коваленко спокійно в'їхав в Україну на підконтрольну територію. З ОРДЛО, куди його віддали по обміну, він повернувся в Херсонську область, в своє рідне місто Генічеськ, і тепер збирається там брати участь в місцевих виборах і займатися політикою», - зазначив журналіст.

поплічник бойовиків Едуард Коваленко
поплічник бойовиків Едуард Коваленко

Казанський додав, що партія «Спас», з якою Коваленко збирається йти на вибори, виступає за ліквідацію української державності.

Раніше Українці писали, що на території країни-агресора Російської Федерації триває загострення ситуації.

Зокрема, мова йде про проведення масштабних акцій протестів в Хабаровке і інших містах країни проти чинної влади. У соціальних мережах з'явилася інформація про те, що до протестуючих приєдналися десантники ВДВ.

Більш того, вони звернулися в Хабаровську до російських ветеранам бойових дій, закликаючи їх надати допомогу в протесті, який охопив Далекий Схід Росії.

Таким чином, десантники ВДВ в Хабаровську закликали ветеранів бойових дій РФ вийти на акції протесту і допомогти активістам в Хабаровську.

Десантники Росії з Хабаровська записали відео, в якому звернулися до ветеранів бойових дій з усієї країни, закликаючи останніх надати допомогу в протесті, який охопив Далекий Схід РФ.

Підтвердження всього цього з'явилося в соціальних мережах, де було опубліковано відео, на якому десантники РФ з прапором ВДВ в руках кажуть, що протестуючі люди в Хабаровську потребують допомоги і захисту з боку бойових дій. Один з десантників звернувся з такою заявою:

«Сьогодні батьківщина витирає об нас ноги. Ми повстаємо зараз проти беззаконня російської влади. Хлопці, мужики, та краще адже смерть, ніж безчестя! Скільки ми будемо терпіти весь цей бєспрєдєл?».