Переможницею конкурсу на посаду директора Департаменту з питань реєстрації у Полтавській міськраді стала Катерина Кива — дочка Іллі Киви

Сьогодні, 3 березня, конкурсна комісія визнала 27-річну Катерину Киву переможницею конкурсу на заміщення вакантної посади директора Департаменту з питань реєстрації. Вона була єдиною, хто подав документи на конкурс і, за рішенням комісії, показала добрі результати.

Катерина Кива успішно склала тестове завдання та виконала три практичних завдання на «добре», «відмінно» та «відмінно». За результатами, отримала 23 бали з 25-ти. Далі комісія рекомендуватиме Полтавському міському голові призначити її на посаду директора департаменту.

Ілля Кива
Ілля Кива

Нагадаємо, Ілля Кива підтвердив інформацію про те, Катерина Кива, яка подалася на конкурс — його дочка. Вона навчалася у Харківському національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого та у Національній академії внутрішніх справ у Києві.

З 2017 року Катерина Кива працювала в органах поліції. Спочатку була інспектором відділу Департаменту протидії наркозлочинності. Остання її посада — старший інспектор відділу організації відбору та проведення атестування. Катерина звільнилася з посади у департаменті кадрового забезпечення поліції у вересні 2020 року.

Згідно з поданою декларацією, Катерина Кива має квартиру в Києві площею 49 м², яку придбала за 286 тисяч гривень. Також вона є власницею автомобіля Mazda 3 Touring 2018 року випуску, який коштує 631 тисячу гривень. За 2020 рік Катерина Кива отримала 241 тисячу гривень заробітної плати. Також вона задекларувала грошовий подарунок у 57 тисяч гривень.

Департамент реєстрації виконком утворив у жовтні 2019 року. Він об’єднав у собі управління з питань реєстрації та юридичне управління. Спочатку структура очолювала Ірина Яковлєва, потім на конкурсі перемогу здобула Інна Сорока, яку звільнили 4 лютого 2021 року. На період конкурсу виконуючою обов’язки керівника департаменту знову ставала Ірина Яковлєва.