Про це пише Ілля Ківа у своєму Фейсбук. Також відзначимо, що думка експерта може не збігатися з позицією редакції. Але ми не можемо заборонити людині висловлювати свою позицію.

Так Ілля Кива впевнений, що співробітник Служби безпеки України, який, за інформацією народного депутата України від Партії «Опозиційна платформа – За життя» Іллі Ківи, є автором плану з дискредитації антифашистського руху «Патріоти ‒ за життя», також фігурує у справі голови Харківської міської організації ОПЗЖ Андрія Лесика, яка розслідується вже чотири роки.

"...Дягілєв Олексій, це він розробив план дискредитації антифашистського руху "Патріоти - за життя" і організував викрадення людини з метою отримання неправдивих свідчень, на підставі яких виписано підозру нашому соратнику Олегу Ширяєву. Саме він планував ліквідацію свідка, щоб згодом звинуватити в цьому нашу організацію. Саме він покриває і захищає весь незаконний бізнес і покриває злочини в Харкові, представників неофашистської організації " Національний корпус»", - написав Ківа на своїй сторінці в Facebook.

Андрій Лесик, голова Харківської міської організації партії "Опозиційна платформа - За життя", підтвердив слова Іллі Ківи - написав на своїй сторінці в Facebook, що цей же співробітник Служби безпеки України фігурує в його справі, яка розглядається вже чотири роки, як»потерпілий". Андрія Лесика звинувачують у тому, що в грудні 2017 року він, перебуваючи в лікарні під крапельницею, нібито «побив» цілу групу співробітників СБУ.

"Саме такі" професіонали " дискредитують Службу безпеки України в цілому! Саме тому моя справа слухається в суді скоро вже 4 роки, а другий потерпілий є одночасно і слідчим, і потерпілим у моїй справі. Але результат обов'язково буде", - підкреслив Андрій Лесик.

Нагадаємо, в Службі безпеки України повідомили, що заблокували діяльність громадської організації «Патріоти ‒ за життя», під прикриттям якої нібито скоювалися злочини і провокаційні дії, спрямовані на «розхитування ситуації в країні». У партії " опозиційна платформа - за життя» заявили, що це чергова фейкова Заява влади, заснована на свідченнях, які силою вибивалися зі свідка, викраденого напередодні співробітниками СБУ.