Герой України, легендарна радянська і українська артистка, Софія Ротару поділилася публікацією в соціальній мережі. Вона звернулася до публіки з приємними новинами.

Відповідну публікацію Софія Ротару розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"...Серце хоче любити і вірити в твою любов ... для вас моя нова пісня на всіх цифрових майданчиках! Слухайте і діліться своїми враженнями", - підписала публікацію легендарна виконавиця.

Багатотисячні фанати популярної і талановитої співачки, які підписані на її сторінку в соцмережі вже майже досягли позначки в півмільйона людей. Не дивлячись на те, що Софія Ротару – досить рідкісний гість у соцмережі, всі фоловери з нетерпінням чекають нових публікацій від своєї улюблениці. Підписники знаменитої виконавиці не забули про себе нагадати і ставили чимало коментарів під знімком легенди.

Фото Софії Ротару
Фото Софії Ротару

"Спасибі Вам за цей подарунок Шикарно!!! Другий день на повторі" ," ви найкраща спасибі за те що ви є", " Софія Михайлівна це неймовірноя пісня!!! Я її слухала весь день вчора і сьогодні!!!! Я вас дуже дуже сильно люблю!!!!! Ви найкраща на землі!!!!!", "Софія Михайлівна, пісня-шикарна! не буду багатослівною, просто скажу-приголомшливо, бере за душу!!! Ви найкраща!", "З прем'єрою! Ви наша гордість любимо Вас", " вітаємо з прем'єрою! СОФІЯ МИХАЙЛІВНА, ви у нас найкраща", - пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Софії Ротару в Instagram
Коментарі на пост Софії Ротару в Instagram

Крім цього, такі зірки, як Микола Басков і Алли Пугачова також відреагували на публікацію Софії Ротару.

Коментарі на пост Софії Ротару в Instagram
Коментарі на пост Софії Ротару в Instagram

Нагадаємо, що Софія Ротару показала таланти свого родича.