Проблема України в тому, що там не працює система правосуддя і практично відсутня політична еліта, про що свідчить в тому числі незаконне кримінальне переслідування голови політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука.

Про це пише іспанське Інтернет-видання NewsWep, посилаючись на слова колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова.

У публікації наголошується, що екс-прем'єр впевнений: Президент України Володимир Зеленський не може керувати країною, і його обрання було «жахливою помилкою».

"Що це за лідер нації? Так, Послухайте його хоча б дві хвилини неупереджено ... це жахлива помилка для України", - цитує NewsWep Азарова.

Іспанський інтернет-ресурс підкреслює, що, за словами Азарова, в Україні немає політичної еліти, про що свідчить незаконне переслідування лідера опозиції Віктора Медведчука.

"Як зазначив колишній прем'єр-міністр України, судді і прокурори, які розслідують справу, не відрізняються інтелектом, що страшно для системи правосуддя», – констатує видання.

Нагадаємо, офіс генерального прокурора звинувачує голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя» Віктора Медведчука в державній зраді. 13 травня 2021 року лідер опозиції був поміщений під домашній арешт, а 9 липня домашній арешт продовжили ще на два місяці. Адвокати політика подали апеляційну скаргу на це рішення, але 30 липня Київський апеляційний суд залишив рішення Печерського районного суду міста Києва про продовження запобіжного заходу без змін.

В словами Віктора Медведчука, справжньою причиною кримінальної справи щодо нього є те, що на Банковій не сприймають конструктивну критику з боку опозиції ‒ як від нього самого, так і від інших членів партії «Опозиційна платформа – За життя».