Також відзначимо, що думка експерта може не збігатися з позицією редакції. Але ми не можемо заборонити людині висловлювати свою позицію.

Черговим підтвердженням цієї тези є перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук, який незграбно намагається видати ідею Віктора Медведчука про народовладдя за свою. Про це заявив народний депутат від Партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Загородній.

«Уважно слухав виступ першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука про народовладдя, про те, чому досі життєво важливі питання влада вирішує кулуарно, а не виносить на всеукраїнський референдум. Як заявив пан Стефанчук, для цього "потрібна одна елементарна річ ‒ має бути ідея, час якої настав...". На жаль, Руслан Олексійович процитував тільки частину фрази. Повністю вона звучить так:"немає сили сильніше ідеї, час якої прийшов". Думаю, пан Стефанчук добре обізнаний, що саме під цим гаслом Віктор Медведчук у 2012 році почав просувати ідею всеукраїнського та місцевого референдумів за народною ініціативою. Саме під цим гаслом була розроблена і стратегія національного успіху, і багато інших ініціатив, які знайшли підтримку у мільйонів українців», – зазначив нардеп.

Юрій Загородній підкреслив, що Зеленський і його партія постійно використовували ідеї голови політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука. Особливо це стосується таких чутливих питань, як справжнє народовладдя і досягнення громадянського миру в Україні.

"Всеукраїнський референдум за народною ініціативою, народовладдя," зшивання " країни, ментальне повернення жителів Донбасу – на цих та інших ідеях Віктора Медведчука Зеленський прийшов у владу. Більш того, він і сьогодні продовжує паразитувати на них. Але тільки Зеленський і" Квартал 95 "будують не сильну, успішну Україну, а поліцейську державу, де замість верховенства права встановлюється Зе-право, де всі живуть за принципом"друзям ‒ все, ворогам ‒ закон". В українських реаліях-Зе-закон", - підсумував Юрій Загородній.