Голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що всі представлені прокурорами в суді звинувачення проти нього висмоктані з пальця і є політичними репресіями. Про це він сказав після засідання Печерського суду, який обрав йому запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту до 7 грудня, повідомляє "112 Україна".

"Ви знаєте, якщо говорити взагалі про рішення суду, яке зараз було оголошено в короткій редакції, я скажу, звичайно ж, те, що сьогодні і ви в тому числі почули в ході судового розгляду, те, що було представлено прокурорами, те, що було представлено захистом, те, про що говорив я, виступаючи в судовому засіданні, свідчить про одне, що в даному випадку має місце незаконне кримінальне переслідування, фабрикація, злочинна фабрикація чергової кримінальної справи по відношенню до мене",- сказав він.

За його словами, "робить це все влада, робить цілеспрямовано, це боротьба, спрямована на знищення опозиції і мене як одного з представників опозиції, одного з представників "опозиційної платформи - за життя"".

"Тому говорити про те, що я або адвокати задоволені таким рішенням, коли на рівному місці фактично висмоктані з пальця звинувачення, які звучали зараз в залі судового засідання, яким не було жодного доказу представлено, яке б підтверджувало тези, викладені в матеріалах підозри, тези, які б давали підставу вважати за необхідне задовольнити клопотання про обрання запобіжного заходу просто не доводиться. І тому я вважаю це незаконними політичними репресіями",- додав народний депутат.