Про це пише портал 112. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Прокурори піднатужилися і вивудили з "засіків СБУ" нову справу, яка, м'яко кажучи, виглядає ще більш дивною, ніж перша. Але цього разу представники влади не змогли зірвати оплески простодушної публіки. В останньому соцопитуванні люди фактично винесли вирок Зеленському, обваливши його рейтинг майже на 10%.

За даними Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), якби вибори президента України проходили найближчим часом, то тільки 24,7% опитаних з тих, хто визначився з голосом, віддали його за Володимира Зеленського. Всього місяць тому, у вересні, кількість прихильників нинішнього президента була більше третини - 33,3%.

Куди ж вони поділися, ці 10 відсотків, запитаєте ви? Може, їх забрав підступний ковид, що викошує населення з неймовірною силою? А може, любов народу почала остигати разом з батареями в крижаних будинках? А може, сила довіри прямо пропорційна ціні на газ, від якої мороз по шкірі навіть у бувалих економістів? Або ж зниження симпатій відбулося через те, що простий і "не такий, як всі чиновники", хлопець з народу виявився "таким, як усі": хапугою і корупціонером.

Причин обвалу рейтингу Зеленського безліч. У кожного, хто розчарувався в президенті, є своя: половинка батона замість цілого через божевільне зростання цін-у пенсіонера. Мізерні ВИПЛАТИ для матері-одиначки. Рідні тисяч українців, які досі нудяться в катівнях ОРДЛО через нездатність президента по-дорослому сісти і домовитися про своїх же людей.

А президент, замість того щоб хоч якось почати розчищати свої ж авгієві стайні, придумує чергову "зраду", намагаючись спихнути всі можливі гріхи на Медведчука, який зробив те, що не зміг Зеленський, домігшись знижки на газ, якісної вакцини від коронавірусу, домовившись про обмін полоненими, розробивши ефективний план по досягненню миру на Донбасі.

Найсмішніше-Банкова, мабуть, щиро повірила в те, що народ настільки дурний, що легко піде, як стадо, в потрібному Зеленському напрямку, тавруючи і ненавидячи Медведчука. Але ні. Люди вже у відкриту пишуть в соцмережах і телеграм-каналах про те, що Медведчук був правий у всьому. А Зеленський-зрадник найчистіших і світлих надій власного народу.

І це ще не настала зима. Ще не прийшли перші платіжки за опалення. Ще не остаточно злетіли ціни на все, починаючи від продуктів харчування, закінчуючи паливом і непродовольчими товарами. Тому можу порадити Зеленському послідувати своїй же Раді щодо бабусі і корвалолу і запастися седативними засобами. Тому що рейтинги, які оприлюднять соціологи наступного разу, він зможе подивитися тільки з таблеткою валідолу під язиком. Якщо, звичайно, ще залишиться на Банковій.