Український співак та лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя був одним із тих, хто першим став на захист України у перші дні повномасштабної війни.

Нині ж артист прийняв важливе рішення і повернувся до своєї медичної спеціальності: все задля того, щоб допомогти захисникам побороти ворога. Судячи з усього, його дружина Олена також стала не цей шлях.

Alyosha та Тарас Тополя
Alyosha та Тарас Тополя

Нову навичку артистка вирішила освоїти, коли повернулася з Америки до України. Співачка переконана, що це допоможе їй підтримувати відмінну фізичну форму, а також відчувати себе впевненішою та за необхідності у своїх діях. Мова йде про заняття з катаною.

Виконавиця на це наважилася не тільки тому, що ця навичка може врятувати життя, але і тому, що вона неймовірно дисциплінує, приводить думки в порядок та надає нових вмінь.

"Після повернення з Америки вирішила, що хочу для себе освоїти володіння холодною зброєю. Це дозволяє підтримувати себе в тонусі, в хорошій фізичній формі, щоб бути впевненою в собі і в фізичному плані, і в духовному, і в розумовому", - сказала співачка в інтерв'ю kp.ua.

Олена Тополя, фото з соцмереж
Олена Тополя, фото з соцмереж

Нагадаємо, що Тарас Тополя розповів, що врятувало його шлюб з Alyosha: "Завжди якісь свої таргани в голові".

Раніше ми повідомляли, що Тарас Тополя врізав по розумових здібностях тих, хто в Україні не може вивчити українську.