Українська співачка Настя Каменських нещодавно розповіла у Instagram про свій підхід до дієти та фізичних вправ. На фотографії, де вона зображена в коротких шортах та топі, зірка розповіла про свій шлях від суворої самодисципліни до більш збалансованого та люблячого підходу до себе.

Вона розповіла, що колись вона ретельно контролювала кожен аспект свого життя. Це включало строгий графік тренувань, строгу дієту та ретельно спланований режим відпочинку та роботи.

Ще артистка описала свій минулий підхід як роботизований, який виконує кожне завдання з точністю. Цей інтенсивний режим привів її до досягнення ідеальної фізичної форми, яка справила сильне враження на її аудиторію.

Скрін публікації Насті Каменських
Скрін публікації Насті Каменських

Незважаючи на очевидний успіх, Каменських зізналася, що не передбачала, які негативні наслідки, такі інтенсивні навантаження, можуть позначитися на її самопочутті.

Так, усвідомлюючи недоліки своїх попередніх методів, Каменських тепер прийняла м'якший і стійкіший підхід до свого способу життя.

Тепер вона зосереджується на турботі про себе, засновану на любові до свого тіла, а не на втомі та боротьбі.

Скрін публікації Насті Каменських
Скрін публікації Насті Каменських

«Я зрозуміла, що справжня турбота про себе має базуватися на любові до свого тіла, а не на виснаженні та постійній боротьбі», - написала вона у публікації.

Нагадаємо, Даша Астаф'єва зірвала спідню білизну для зухвалого показу: викотила "кавуни" без ліфчика

Раніше «Українці» писали, "Щодня сльози": Оля Полякова після чуток про зраду ухвалила надскладне рішення

Як повідомляли «Українці», на концерт Ірини Федишин влетів п'яний росіянин прямо на сцену: що він витворяв і чим усе закінчилося