Народний артист України, відомий актор і телеведучий Юрій Горбунов поділився публікацією в соціальній мережі. Він показав аудиторії церемонію вручення на дуже важливому заході.

Відповідні кадри Юрій Горбунов опублікував на своїй сторінці в Instagram.

На знімках український телеведучий постав перед публікою в стильному смокінгу і білій сорочці в компанії безлічі українських жінок і чоловіків, а саме медичних співробітників. У залі зібралося велике скупчення людей, які тримають в руках почесні грамоти.

"Вручали сьогодні на церемонії "Найкраща медсестра року України!!" Погодьтесь,це надзвичайно складна,важка, малооплачувана і нервова професія!!Але саме медсестри, першими беруть на собі найсильніший удар.Як у повсякденній роботі,так і на фронті,і в боротьбі з ковідом!!Слава вам,Ангели Милосердя!Саме так називають цих героїчних людей!",- прокоментував свій пост популярний актор.

Крім цього, Юрій вказав геолокацію , на якій були зроблені дані знімки, - кіностудія ім. Довженка.

Фанати, які підписані на сторінку знаменитості в соціальній мережі, майже досягли мільйона, а саме – 960 тисяч осіб. Вони залишили безліч відгуків під публікацією народного артиста.

"Цікавить, як вони їх вибирали з мільйонів, за якими критеріями?Впевнена, що про більшу частину і не згадали.........😢 ", "Повірте не тільки мед сестрам важко, усюди по роботах мозок так винисуть що ніхр..на нехочеш.", "Дякуємо наші медсестри", "А мосейчучка яким боком до медсестрам присосідилася?🤨 О Боги!Вона скрізь без мила лізе....🤦 🏻 ♀",- коментують пост шанувальники Юрія Горбунова.

Коментарі на пост Юрія Горбунова В Instagram
Коментарі на пост Юрія Горбунова В Instagram

Коментарі на пост Юрія Горбунова в Instagram
Коментарі на пост Юрія Горбунова в Instagram

Нагадаємо, що відомий український телеведучий Юрій Горбунов оприлюднив знімок зі своєю дружиною Катею Осадчою в соцмережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний актор Юрій Горбунов показав шанувальникам веселий знімок.

Також портал "Українці" писав, що талановитий артист Юрій Горбунов показав аудиторії, як він вміє святкувати.