Колишній учасник групи "ДіО.Фільми", український артист, член журі "Ліги Сміху", чоловік знаменитої української співачки Наді Дорофєєвої Володимир Дантес зачарував публіку шикарним знімком зі свого відпочинку. Він показав відмінний кадр зі своєю дружиною на пляжі.

Відповідну публікацію Володимир Дантес розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що український співак є активним користувачем у соціальній мережі. Він майже щодня виставляє фото і відеозвіти для своїх шанувальників.

Варто відзначити, що під кінець 2020 року український співак разом зі своєю зірковою дружиною полетіли в теплі краї на відпочинок, а саме – на Балі.

На своєму знімку Володимир постав перед публікою в одних шортах з голим торсом. Поруч біля нього стоїть Надя, яка одягнена в жовтий купальник, кепку, накинувши на себе легку сорочку.

Надя тримає в руці телефон, щоб зробити селфі-знімок зі своїм коханим. Вона відкрила рот і дістала язик, ніби хоче облизати свого чоловіка.

Крім цього, Дантес підписав знімок незвичайною історією, з якою він зіткнувся днями.

"Агресивна жаба і Стрибаюча корова. Вчора ми їхали на мопеді з Чангу в Нуса Дуа. Це 47 хвилин дороги на південь. Ми проїжджали столицю острова крізь величезний потік машин, водії яких ніколи не включають поворотники, вихлопні гази і крізь сильну зливу", - написав під знімком співак.

Надя Дорофеєва та Володимир Дантес
Надя Дорофеєва та Володимир Дантес

Також артист розповів якісь подробиці з діалогу зі своєю коханою дівчиною Надею.

""Надя, дивись яка велика жаба!". Втиснувшись в мене Надя ляскаючи мене по плечу і ногам пошепки кричала: "Газуй, газуй!" Жаби-не її фінтиш подумав я і поїхав далі. А по праву сторону паслася корова. - О, корова-міським тоном сказав я -Газуй, газуй! Вона стрибає на нас!- вже голосно кричала Надя", - жартівливо продовжив знаменитий артист.

Нагадаємо, що український співак Володимир Дантес показав публіці, як він спритно справляється з дошкою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний артист Володимир Дантес показав публіці свої кулінарні таланти.

Також портал "Українці" писав, що чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес розповів фоловерам, що, на його думку, має бути на столі в новорічну ніч.