Знаменитий український артист, автор і виконавець власних пісень, талановитий хореограф, а також "Людина року" Дмитро Монатік зачарував аудиторію теплим знімком, який опублікував у своєму акаунті в соціальній мережі.

Відповідну публікацію Дмитро Монатік оприлюднив на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Популярний український артист закохав у себе серця мільйонів людей не тільки на території України, а й у багатьох країнах світу.

Він є учасником у багатьох українських телепроектах або в ролі гостя, або ж в ролі члена журі. Наприклад, в новому епатажному шоу під назвою "Маскарад" Монатік був капітаном зоряної команди, до якої увійшли Maruv і Влад Яма. Вони змагалися проти команди Потапа та його членів команди – Наталії Могилевської та Юрія Ткача.

Фото Дмитра Монатіка
Фото Дмитра Монатіка

У своїй публікації талановитий український артист постав перед публікою в незвичайному образі - білий светр і смішні окуляри. Поруч з ним стоїть його дружина Ірина, яка одягнена в халат синього відтінку і великі сонцезахисні окуляри.

На задньому тлі кадру можна побачити цікаві екзотичні рослини, через що можна зробити висновок, що подружжя перебуває на відпочинку закордоном.

Сторіз Монатіка
Сторіз Монатіка

Варто відзначити, що український співак знаходиться на вершині популярності, його впізнає кожен житель України. Крім цього, він виступав у багатьох концертах на честь Нового року, де заспівав свої знамениті пісні в дуеті з іншими зірками.

Нагадаємо, що знаменитий український артист Дмитро Монатік показав публіці свій виступ у новорічну ніч.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий співак Дмитро Монатік показав, як відпочивають справжні чоловіки.

Також портал "Українці" писав, що український хореограф Дмитро Монатік похвалився своїм недавнім досягненням.