Топовий український продюсер, режисер, автор і виконавець власних треків, заслужений артист України, а також чоловік Насті Каменських Олексій Потапенко (він же Потап) порадував шанувальників фотознімком зі свого відпочинку в теплих краях. Він показався на шикарному пляжі під розпеченим сонцем.

Відповідну публікацію Потап опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що в юності продюсер приділяв дуже багато часу на музику, крім цього, він грав в одній з команд "КВК" в університеті.

У 2006 році український артист зважився створити дует під назвою "Потап і Настя", який підкорив серця мільйони людей, цей дует є одним з улюблених українських слухачів і донині.

У своєму пості популярний репер постав перед аудиторією напівголим на пляжі. Він стоїть під сонцем і тримає телефон для того, щоб зробити селфі-знімок.

Крім цього, відомо, що він полетів зі своєю дружиною на відпочинок не так давно, а на фотографії помітно, що він досить-таки добре засмаг.

"Людина з мрією - це супер людина! Скільки разів я починав мріяти і мрії збувалися! Обережно, вони дійсно збуваються! Але найцікавішим, виявилося, навчитися заново мріяти! Справа в тому ,що коли ти досягаєш своєї мети ,виникає тривожне відчуття спустошення "ну ось - домігся...що тепер далі?"а далі ще цікавіше!",- пише продюсер під своєю фотографією.

Потап, скріншот із відео
Потап, скріншот із відео

Також знаменитий артист поділився деякими словами зі свого особистого досвіду.

"Навчитися заново мріяти! Захотіти хотіти! Поставити нереальні (для себе) таргети і знову піти за світінням мрії в незвідане! Згодом ти зрозумієш, що пошуки щастя і були щастям! щастя-це дієслово! (Я вже співав про це в альбомі / Nina # дієслово, послухайте вам буде цікаво) це процес, це емоції в русі! Тому дорога до мрії сама по собі і є її здійснення! Полюбіть процес і результат знайде вас сам! Дрімкамтрушечка існує", - продовжив продюсер.

Потап і Настя Каменських
Потап і Настя Каменських

Мільйонна аудиторія, яка підписана на сторінку народного улюбленця, залишає чимало коментарів під фотографією.

"Вай красень копчений 💪", " Черниш♥️", "Не здаючись йти до цілей) і чуйка підкаже😘", "Є така думка, що щастя не кінцевий пункт призначення, що щастя воно рухається куди б ти не йшов 💚", - пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Потапа в Instagram
Коментарі на пост Потапа в Instagram

Нагадаємо, що український продюсер Олексій Потапенко зачарував аудиторію знімком зі своєю дружиною, написавши вірш.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний артист Потап похвалився новорічним подарунком.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий український репер Потап нагадав шанувальникам, як він розриває аудиторію зі своїми підопічними.