Знаменита українська телеведуча, справжня народна улюблениця, дружина народного депутата Віктора Медведчука Оксана Марченко розмістила відеоролик у своєму акаунті в соцмережі. Вона в терміновому порядку звернулася до українського народу і заявила дуже важливу новину.

Відповідну публікацію Оксана Марченко оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Популярна жінка довгий час перебувала в тіні. Вона останнім часом стикається з неприємностями, які повинна пройти з гідністю. Відомо, що зовсім недавно президент України Володимир Зеленський ввів різноманітні санкції проти сім'ї Оксани Марченко, а саме – проти Віктора Медведчука.

Через те, що відбувається дружина народного депутата не стримала своїх емоцій і звернулася до українського народу зі словами про те, що вона йде в політику.

"Моє звернення до співвітчизників щодо санкцій проти Мене і мого чоловіка", - прокоментувала своє звернення телезірка.

Оксана Марченко
Оксана Марченко

Численні фоловери знаменитої телезірки моментально почали коментувати публікацію даного характеру.

"🙏Розум переможе", "Оксана Михайлівна, Ви наша надія на українське майбутнє. Підтримую Вас 🙏.", "Ахахахахах, а що ж ви, "шановна" Оксана, на українській мові не розмовляєте?", "На Україні повне беззаконня. Скільки цікаво народ буде терпіти?", "Оксаночка, з нами Бог, з нами Мир і світлі сили!!! Я бажаю вам сил і терпіння!!! ❤ ️ ❤ ️ ❤ ️ Захоплююся Вами!!!", "Ось це поворот! Оксана, вам удачі!! 👏 👏 👏 До мурашок!", - пишуть відгуки фоловери популярної телеведучої.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Нагадаємо, що чарівна українська телеведуча Оксана Марченко показала публіці свій новий проект.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита телезірка Оксана Марченко показала, чим вона займалася на дозвіллі.

Також портал "Українці" писав, що дружина народного депутата Віктора Медведчука Оксана Марченко поділилася своєю трагедією з українцями.