Народна артистка України, продюсер, талановита співачка Наталія Могилевська поділилася шикарним постом у соцмережі. Вона показала свій новий вигляд і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Висновки, які я зробила після участі в шоу @spivayut_vsi @kanalukraina 1. У нас в країні є нейрохірурги, таксисти, масажисти і люди інших, здавалося б, абсолютно непорівнянних з шоу-бізнесом професій, які можуть співати на рівні світових зірок. Здивували! 2. Мої колеги: зірки, артисти - це неймовірно приємні і чуйні люди. Звичайно ж, на шоу було багато конфліктів, суперечок і розбіжностей, але врешті-решт ми стали друзями і навіть великою родиною. 3. Команда телеканалу Україна-майстри декорацій. Вони зробили офігенну 12-метрову конструкцію, де сиділи ми всі. Уявіть, 100 зірок одночасно співали, танцювали, стрибали, тупотіли і плескали протягом 150 активних знімальних годин. І що сталося з конструкцією? А нічого! Вона встояла. 4. Музика, як і раніше, один з найпрекрасніших і швидких способів зробити нас щасливими. Спасибі всім, мої дорогі. Це один з найбільш зворушливих і яскравих шоу за всю історію українського шоу-бізнесу", - підписала знімок українська співачка.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Численна аудиторія, яка стежить за творчістю артистки, не забуває спостерігати за її постами в соцмережі. Фолловери не обділили увагою знімок Наталії і залишили чимало відгуків під ним.

"І ви, Наталя, робите нас щасливими своєю музикою!", "Ох, і хороша ж!", - пишуть відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що Наталія Могилевська зачарувала українців своєю красою.