Верховна Рада внесла до законопроєкту про мобілізацію спірне положення, спрямоване на розширення військового обліку пенсіонерів, які раніше працювали в правоохоронних і митних органах, як повідомляє «znaj.ua».

Поправка, що пропонується, уточнює, що громадяни віком від 18 до 60 років, у тому числі пенсіонери, які вийшли на пенсію за цими професіями, повинні зареєструватися на військову службу в ТЦК та СП.

Ця вимога поширюється на осіб, які раніше були пов'язані з різними правоохоронними органами, у тому числі з Національної поліції України, Міністерства внутрішніх справ, оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, органів та підрозділів, Державного бюро розслідувань, кримінально-виконавчої служби, судової охорони, податкової служби, митної служби та бюро економічної безпеки України.

Мобілізація: скрін з відео
Мобілізація: скрін з відео

Процес реєстрації має бути завершений протягом 60 днів з дати набрання чинності законом, що дає особам, що зачіпаються, відносно короткий термін для дотримання нової постанови.

Метою цієї пропозиції, судячи з усього, є ширша мобілізація, яка потенційно залучає людей, які пішли у відставку з правоохоронних або митних служб, щоб зробити свій внесок в оборону країни.

Це положення привернуло увагу і пильну увагу через його вплив на пенсіонерів та конкретні сектори, що підлягають реєстрації.

Нагадаємо, масове звільнення чиновників в Україні: Денис Шмигаль зробив революційну заяву

Раніше «Українці» писали, у скільки років виходять на пенсію в Європі і який її розмір: українцям краще присісти

Як повідомляли «Українці», українцям за кордоном хочуть платити гроші, щоб вони повернулися додому