Відомий лікар і блогер Євген Комаровський виступив проти дистанційного навчання в школах, назвавши такий варіант катастрофою для України.

В ефірі телеканалу "Україна 24" Комаровський заявив, що "для більшості дітей коронавірус реальної загрози не представляє".

"А ось навчання в домашніх умовах - це реальна загроза і здоров'ю дітей, і психічному здоров'ю батьків. Це катастрофа, за великим рахунком, для країни. Якщо діти навчаються вдома, а з ними поруч знаходяться дорослі, які не працюють, то це катастрофа для країни і для людей, оскільки вони не мають засобів існування. А якщо батьки залишають дітей і йдуть працювати, то це ще більший ризик, тому що діти залишаються без нагляду ... "- вважає Комаровський.

"Ми всі повинні готуватися, що 1 вересня діти йдуть в школу", - заявив він, зазначивши, що вкрай необхідно підготувати належні умови в школах для учнів.

Доктор також запропонував використовувати світову практику і зробити можливим навчання для дітей в школах на свіжому повітрі "по максимуму".

Раніше доктор Комаровський попередив, що бездумне використання антибіотиків може завдати шкоди організму людини. Про це заявив український лікар і телеведучий Євген Комаровський в Instagram.

«Коли без наявності бактеріальної інфекції профілактично призначаються антибіотики, то це не зменшує, а збільшує, в рази збільшує кількість бактеріальних ускладнень», - сказав доктор.

Комаровський пояснив, що антибіотик може позбавити людину від певної групи бактерій, але при цьому дасть можливість розмножуватися «без природних конкурентів» іншим патогенним організмам.

У той же час доктор зазначив, що деякі лікарі призначають антибіотики при вірусних інфекціях. Він пояснив це побоюваннями медиків, що у пацієнта може розвинутися ускладнення, наприклад запалення легенів. Тоді хворий звинуватить в цьому лікаря, який не виписав необхідні препарати.